Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

2,5 star rating
54 oy / 2,94 puan
Firma Yetkilisi
:
Baybora Atav
Telefon
:
Fax
:
0 312 327 46 78
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Tepealtı Mah. 50/10 Ragıp Tüzün Cad.
Ankara / Yenimahalle

Pisi Film Prodüksiyon - Hakkımızda

Pisi Film yaratıcı ve dinamik kadrosu, son teknoloji ekipmanları ile firmaların marka değerlerini arttırmak, ürün ve hizmetlerini tanıtmak için firmalara özel çözümler üretmektedir. Deneyimli kadrosu ile firmalara güven veren Pisi Film, müşterileri ve çözüm ortakları ile uzun vadeli ilişkilerin sürdürmektedir.
Pisi Film Prodüksiyon, tanıtım ve reklam filmleri, kurumsal fotoğraf çekimleri, medya danışmanlığı, animasyon, grafik tasarım ve eğitim çalışmaları yürütmektedir.

Etiketler

Ürünlerimiz

Pisi Film Prodüksiyon firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Pisi Film Prodüksiyon firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.