Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
Ümit Otomotiv

3 star rating
61 oy / 3,07 puan
Firma Yetkilisi
:
Ümit Bayram
Telefon
:
Fax
:
-
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Dedeoğlu Caddesi No:66/a1 Çubuklu
İstanbul / Beykoz

Ümit Otomotiv - Hakkımızda

2010 yılında otomotiv yedek parça sektöründe hizmet vermek için kurulan Ümit Otomotiv; antifriz, madeni yağ, filtre çeşitleri, akü, silecek, balata, sprey grupları, yedek parça ve aksesuarlar ile geniş ürün yelpazesinin satışına toptan ve perakende alanında devam etmektedir.

Etiketler

Ürünlerimiz

Ümit Otomotiv firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Ümit Otomotiv firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Aktüel Site
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.