Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

3 star rating
62 oy / 3,15 puan
Firma Yetkilisi
:
Nur Hergul
Telefon
:
Fax
:
0 216 504 37 77
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
2008 yılında İstanbul Ataşehir'de kurulan firmamız, Iran-Afganistan-Avrupa ülkelerine her hafta düzenli çıkışlarımızla parsiyel ve komple kara yolu servisi hava kargo servisi ile siz değerli müşterilerimize hizmet veriyoruz.

Çalışma Şeklimizle Fark Yaratıyoruz,

Öncelikle sizi dinliyor ihtiyacınız doğrultusunda maliyetlerinizi düşürmeye endeksli fiyat çalışmasını Satış uzmanlarımız tarafından en kısa sürede belirleniyor. Zamanınızın değerli olduğunun farkındayız ve söz verdiğimiz zamanda işlerimize başlıyor çalışmamız için gerekli doneleri siz değerli müşterimizden temin ettikten sonra gereksiz zaman kayıplarını önlüyoruz. Siparişlerimizi büyük küçük diye ayırt etmeden güler yüzlü kadromuz ile yapıyoruz. Biliyoruz ki başarı yapılan iş sayısı değil hakkıyla yapılan iş sonucu memnun müşterilerimizin bizi tavsiye etmesidir.

Bizi Arayın;
Yabancı plakalı 82 adet aracımız ve Türk plakalı araçlarımızla, İstanbul ve Iran ofisimizle tam kadro sizlere en iyi şekilde hizmet verebilmek için taleplerinizi heyecanla bekliyoruz.

Etiketler

Ürünlerimiz

Ulufertrans Uluslararası Nakliye Ltd.Şti. firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Ulufertrans Uluslararası Nakliye Ltd.Şti. firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.