Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
Arni Mühendislik İnşaat San. Tic. A.Ş.

3 star rating
56 oy / 3,07 puan
Firma Yetkilisi
:
Ayşe Sipahi
Telefon
:
Fax
:
0 216 594 18 48
Gsm
:
-
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Şenol Güneş Bulvarı Çamlık Mah. Dinç Sok. Muyar Plaza No:4 Daire 28/29
İstanbul / Ümraniye
Çelik konstüksiyon, çelik yapılar ve çelik çatı sektöründe büyük bir deneyime sahip olan Arni Mühendislik A.Ş, kurulduğu yıldan bu yana, kısa sürede Dünyanın prestijli markalarıyla birlikte çalışarak yüzlerce projeye başarıyla imza atmış ve alanında lider bir konuma gelmiştir

Sektöründe öncü bir firma olan Arnico'ın başarıyla tamamladığı projeler arasında; çelik konstrüksiyon ve prefabrike sanayi tesisleri, Çelik yapı fabrikalar, Çelik yapı gökdelenler, boru hatları ve basınçlı tanklar yer almaktadır.

Projelerimizde yüksek güvenlik standartlarını sağlamak şirketimizin ana prensibidir. Güvenlik, tesadüfen elde edilen bir unsur değil, elemanların doğrudan veya dolaylı olarak şirketin tüm işlemlerinde gösterdikleri büyük itina ve özenden doğan neticedir.

Ulusal ve uluslararası yönetmeliklere uygun hizmet veren Arni Mühendislik, şirket içerisinde yer alan her personelin şirketin güvenlik ve iş sağlığına yönelik sürdürdüğü politikayı itinayla takip etmektedir.

Çalışmalarımızın her adımı, kendi personelimizin ve taşeronlarımızın personellerinin güvenliğini sağlamak prensibiyle yapılmaktadır. Güvenlik politikamızdaki öncelikli amaç; çalışanlarımızın ve işverenlerimizin mağduriyetine neden olabilecek tüm olumsuzlukları önleyebilmek adına her türlü tedbiri almaktır.

Etiketler

Ürünlerimiz

Arni Mühendislik İnşaat San. Tic. A.Ş. firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Arni Mühendislik İnşaat San. Tic. A.Ş. firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.