Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
K-Design Oto Koltuk Kılıfı

3 star rating
86 oy / 3,07 puan
Firma Yetkilisi
:
Mehmet Sönmez
Telefon
:
Fax
:
0 212 436 76 94
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Merkez Mah. 706. Sok. No:2/a
İstanbul / Bağcılar
K-DESİGN, Ahmet Taştan Tekstil İthalat İhracat İmalat ve Ticaret Firmasına aittir. K-Design markası ile 20 yıllık tecrübesi, kalifiye personeli ve kaliteli ürün politikasıyla yoluna tüm hızıyla devam etmektedir.

Uzun yılların tecrübesiyle pazarın isteklerini hızlı analiz eden Ar-Ge bölümümüz sürekli olarak yenilikçi,konforlu ve akılcı Ürünler geliştirerek pazara sunmaktayız.

2016 yılında 275 adetlik yeni koleksiyonumuzu pazara sunarken K-Design olarak siz ortaklarımızın karlılıklarını artırmak adına her aracın modeline ve kendi formuna göre birebir ürünler üretmek için özel üretim bandı kurarak modern ve kaliteli ürünleri müşterilerinize sunmanızı sağlıyoruz.

Güçlü öz sermaye yapımız bünyemizde bulunan makine parkuru tecrübeli personelimiz, yüksek adetli stoklarımız, sorunsuz ve hızlı lojistik hizmeti ile K-Design ve ortakları rakiplerinden her daim bir adım öndedir.

K-Design olarak sektörümüzle ilgili tüm yurtiçi ve yurtdışı fuarları, sektörel yayınları yakından takip ederiz, personelimize şirket içi eğitimler vererek tüm ekibimizle siz ortaklarımız için en iyi modeli en uygun şartlarda üretmekteyiz.

Etiketler

Ürünlerimiz

K-Design Oto Koltuk Kılıfı firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

K-Design Oto Koltuk Kılıfı firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Aktüel Site
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.