Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
Yenice Güneş Su

3 star rating
68 oy / 3,04 puan
Firma Yetkilisi
:
Ersin Togaç
Telefon
:
Fax
:
0 212 537 46 34
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Barboros Hayrettin Paşa Mah. 1065 Sok. No:24 Küçükköy
İstanbul / Gaziosmanpaşa

Yenice Güneş Su - Hakkımızda

Firmamız 1990 yılında kurulmuş olup sektöründe saygın ve güvenilir firmalar arasında yer almaktadır.
Tanker içme suyu dağıtımında uzman kadrosu ve tüm yeterlilik belgelerine sahiptir. Tanker içme suyu taleplerini anında değerlendirip su taleplerini zamanında yerine ulaştırmaktadır. Bizimle çalışan firmalar içme suyu ihtiyaçlarını uzman kadromuz sayesinde siparişlerini vermelerine bile gerek kalmadan takip etmekteyiz. Havuz suyu ve kullanma suyu satışımızda bulunmaktadır.

Etiketler

Ürünlerimiz

Yenice Güneş Su firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Yenice Güneş Su firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.