Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
HAGEL Mügendislik Sanayi ve Ticaret A.Ş.

3 star rating
86 oy / 3 puan
Firma Yetkilisi
:
Çağrı Gökmen
Telefon
:
Fax
:
0 232 290 04 94
Gsm
:
-
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Mansuroğlu Mah. Ankara Cad. No:81/41 ( Bayraklı Tower K:7 No:41 )
İzmir / Bayraklı
İzmir merkezli faaliyet gösteren HAGEL Mühendislik başta elektrik ve yenilenebilir enerji alanlarında olmak üzere; projenin fizibilitesinden, başlangıç ve taahhüdün son anına dek anahtar teslim projeler gerçekleştirir.
Elektrik Mühendisleri Odasından (EMO) gerekli tüm yetkilendirmelere sahip olup; deneyimli ve alanında uzman mühendis kadrosu ile profesyonel bir şekilde hizmet vermektedir.

Trafo işletme sorumlulukları, periyodik trafo bakım çalışmaları ile İş Sağlığı ve Güvenliği (İSG) kurallarınca periyodik olarak denetlenmesi gereken; topraklama ölçümleri, paratoner ölçümleri, elektrik iç tesisleri uygunluk denetlemeleri, kaçak akım test çalışmaları ve gerekli tesisat revizyonlarını yönetmeliklere en ince detaylara kadar hakim uzman kadrosu ile birlikte en iyi şekilde gerçekleştirmektedir.


İzmir merkezli olmasının yanında, yetkin ve deneyimli kadroları ile mühendislik alanında Türkiye'nin 81 ilinde, ülkemizin markalaşmış ve sektörlerinin öncü kuruluşları ile çalışmalar yapmış ve halen yapmaya devam etmektedir.

Etiketler

Ürünlerimiz

HAGEL Mügendislik Sanayi ve Ticaret A.Ş. firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

HAGEL Mügendislik Sanayi ve Ticaret A.Ş. firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.