Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
Türkmaksan Makina Mühendislik Danışmanlık San. ve Tic.Ltd.Şti.

2,5 star rating
54 oy / 2,93 puan
Firma Yetkilisi
:
Samet Türkoğlu
Telefon
:
Fax
:
0 212 576 73 12
Gsm
:
-
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Ortamahalle Mah. Maltepe Cad. Akel Sanayi Sitesi No:10/93
İstanbul / Bayrampaşa
Türkmaksan, 10.000'den fazla standart ve özel ürünü içeren endüstrinin en kapsamlı ürün ve hizmet yelpazesini, gerektiğinde benzersiz çözümler üretebilme özelliğiyle birlikte sunar. Gelişmeye ve müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamaya devam etmek ve yarınlara hazırlanmak için hizmetlerini güçlendirecek eğilimleri ve yeni teknolojileri takip etmektedir. Bilgileri yakalama, yönetme ve dönüştürme konusundaki uzmanlığı sayesinde, yeniliklere ve büyümeye yardımcı olan geniş bir hizmet ve imalat portföyü sunmaktadır.

Sürdürülebilir ve kaliteli büyümeye devam etmek için endüstrinin aradığı geleceğin çerçevesini görebiliyor ve neler yapması gerektiğinin farkındadır. Profesyonel, etkili ve hızlı hareket eden takım odaklı kadrosu ile zorlu sorunları çözmek, yeni çözümler ortaya çıkarmak ve hızlanan dünyamızın istediği aciliyet ile başarısını güçlendirmektedir.

Müşterilerinin zor taleplerde bulunduğunda, 3D teknolojinin yeteneklerine sahip üretici olması daha karmaşık sorunları çözebilecek gücü ve hızlı değişiklikler yapacak çevikliği kazandırmaktadır.

Etiketler

Ürünlerimiz

Türkmaksan Makina Mühendislik Danışmanlık San. ve Tic.Ltd.Şti. firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Türkmaksan Makina Mühendislik Danışmanlık San. ve Tic.Ltd.Şti. firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Aktüel Site
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firma tanıtım işini en iyi yapan şirket rehberi firmasayfasi.com , RSNet Bilişim Hizmetleri Ltd. Şti. firması tarafından projelendirilmiştir
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.