Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
Emin Çay Kazanları

3 star rating
77 oy / 3,26 puan
Firma Yetkilisi
:
Fatih Güçlü
Telefon
:
Fax
:
-
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Maltepe Mah. Davutpaşa Cad. Tim1 İş Merkezi No:6/223 Topkapı
İstanbul / Zeytinburnu

Emin Çay Kazanları - Hakkımızda

Teknolojinin kolaylık ve rahatlık anlamına geldiği günümüzde ekmek kızartmaktan çay demlemeye, yumurta haşlamaktan Türk kahvesi pişirmeye kadar birçok gündelik işimizi artık elektronik cihazlara devrettik. Günün neredeyse her saati bu tür bir cihazı kullanmak durumunda olan insanların ilk beklentisiyse cihazlarının sorunsuz, arızasız ve verimli çalışması. Ekonominin hayatın merkezinde olduğu zamanımızda bu mutfak aletlerine en uygun fiyata sahip olabilmek de, en az kalitesi ve performansı kadar önemli bir kriter.
Emin Pazarlama'da müşteri memnuniyeti için kaliteyi ucuza satmak, hem şirket politikası hem de hizmet anlayışının bir ifadesidir. Bu sebeple gerek üretim aşamasında, gerekse satış ve satış sonrası hizmette ülkemizin en iyi markalarıyla çalışmaya özen gösteriyoruz.

Çay makinesi, otomatik çay kazanları, ocakbaşı mangal çeşitleri, bakır davlumbaz ve kahveci güzeli gibi her tür endüstriyel mutfak ekipmanının imalat ve satışını yapan Emin Pazarlama, kalite ve ucuzluk konusunda iddialı bir firmadır.

Çay demlemek için işyerlerinizde kullandığınız elektrikli çay makinelerinin, çay kazanı çeşitlerinin kalitesi ve çay kazanı fiyatları konusunda sektörün en iddialı firmalarından biri olan Emin Pazarlama, krom çay kazanı, statik boyalı ve bakır çay kazanının yanı sıra, bür tipi ve pleytli elektrikli çay kazanı çeşitleri ve bakır ocakbaşı mangal, kahveci güzeli, kumda kahve makinası ve benzeri işlemeli bakır ürünlerin de satışını yapmaktadır.

Etiketler

Ürünlerimiz

Emin Çay Kazanları firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Emin Çay Kazanları firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.