Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
HGS Temizlik Hizmetleri A.Ş.

3 star rating
47 oy / 3,04 puan
Firma Yetkilisi
:
Fatih Karakayalı
Telefon
:
Fax
:
-
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Gültepe Mah. Yeşilce Cad. No:16 B Giriş
İstanbul / Kağıthane
HGS'nin çıkış noktası, hizmet sektöründeki müşterinin karşılaştığı en önemli sorun olan kaliteli hizmet eksikliğidir.HGS, sektördeki bu eksikliği müşterilerine vizyon sahibi ve eğitimli insan gücü tedarik ederek giderir. HGS, kurumlara destek hizmet vermek için yola çıkar. Kurumsal destek hizmetleri vermek için yola çıkar. Kurumsal şirketler istihdam etmeyi seçer ve çözüm ortakları adı altında sektörün, kendi alanlarındaki profesyonel firmalarıyla stratejik ortaklık kurar. Böylelikle firmanızın ana uzmanlık faaliyetleri sürerken ortaya çıkan ihtiyaçları HGS tarafından en iyi şekilde karşılanır. HGS arzuladığınız kaliteyi, sürekliliği sizin adınıza profesyonelce ve daha verimli olarak gerçekleştirir.

Etiketler

Ürünlerimiz

HGS Temizlik Hizmetleri A.Ş. firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

HGS Temizlik Hizmetleri A.Ş. firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.