Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

3 star rating
52 oy / 3,04 puan
Firma Yetkilisi
:
Cengiz Bey
Telefon
:
Fax
:
0 324 326 47 47
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Adnan Menderes Bulvarı İnönü Mah. 1406 Sok. Güven Apt. No:1/5
Mersin / Yenişehir
İcon İnşaat olarak Türkiye'nin birçok yerinde konut, villa ve iş merkezi projelerine imza attık. Bu projelerimizin temelinde insana ve yaşama verdiğimiz değer bulunmaktadır. Kaliteli ve cazip fırsatlarla şimdide Mersin'deyiz.

Etiketler

Ürünlerimiz

İcon İnşaat Petrol Mühendislik Turizm Madencilik Gıda Sanayi firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

İcon İnşaat Petrol Mühendislik Turizm Madencilik Gıda Sanayi firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.