Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
SİSTEM Yay İmalat ve Pazarlama

3 star rating
55 oy / 3,04 puan
Firma Yetkilisi
:
Kudret Kırcıl
Telefon
:
Fax
:
0 286 316 00 44
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
İstiklal Mah. Sanayi 18. Sokak No:139 (7.blok)
Çanakkale / Biga
Sistem Yay Sanayi 0.40 mm ile 14 mm arası yaylık çelik tellerini DIN 2076- DIN 17223 ve TS 2500 Standartlarına uygun üretim yapan tanınmış bilinen firmalardan temin eder ve Avrupa ve Dünya standartlarına uygun kalite belgelerine sahip tümüyle bilgisayar kontrollü dünyaca tanınmış NUCOİL marka makineleriyle ve tam otomatik olarak kam kontrollü makineleriyle üretimlerini yapmaktadır.

Etiketler

Ürünlerimiz

SİSTEM Yay İmalat ve Pazarlama firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

SİSTEM Yay İmalat ve Pazarlama firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.