Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

3 star rating
48 oy / 3,08 puan
Firma Yetkilisi
:
Okan Güler
Telefon
:
Fax
:
-
Gsm
:
-
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Bostanlı Mah. 1787/1. Sok. No:20/a
İzmir / Karşıyaka

Çözüm Panjur - Hakkımızda

Panjur tamiri, motorlu panjur tamiri, sineklik, asma tavan, alüminyum doğrama, plastik doğrama, duşakabin, asma tavan, akordiyon kapı ve aklınıza gelebilecek tüm tamirat ve tadilat işlemleri Çözüm Panjur bünyesinde tarafımızdan gerçekleştirilmektedir.

Panjur tamiri sorununa yıllardır faaliyet gösteren çalışanlarımızla siz değerli müşterilerimizi düşünerek ekonomik fiyat garantisi ve kaliteli işçilik sözüyle çıktığımız bu yolda sizlerin tüm ihtiyaçlarını karşılıyoruz. İzmir'in hangi ilçesinde olursanız olun bir telefonla panjur tamiri sorununuza çözüm sunuyoruz.

Motorlu panjur tamiri ya da normal panjur tamiri, sineklik sistemleri gibi bütün yaptığımız işlerde bugüne kadar müşterilerimizden hiç olumsuz yorum ya da tepki almadık. Üç beş gün sonra tekrar tamirat gerektirip yaptığı işlemleri beğenmediğiniz birçok çalışan yerine yıllardır panjur tamiri ile uğraşan ekibimiz bu sorunu rahatlıkla çözdüğü fark edeceksiniz.

Karşıyaka panjur tamiri konusunda özellikle sıkıntı çeken ilçelerden biridir. Birçok firma bulunsa da istediğiniz yeterli desteği göremezsiniz. Kalitesiz malzeme ve işçilik sizlere hem süre hem de para kaybı olarak yansımaktadır. Çözüm Panjur olarak Bostanlı panjur tamirinde de siz değerli müşterilerimize ekonomik fiyat ve kaliteli işçilik garantisi vermekteyiz. Bizimle çalışmaya başladığınızda fark edeceksiniz ki panjur tamirinde bir daha sıkıntı çekmeyeceksiniz. İzmir panjur tamirinde başka firma aramayın, Çözüm Panjur ile panjur sorunlarını, panjur montajlarını çözün.

Etiketler

Ürünlerimiz

Çözüm Panjur firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Çözüm Panjur firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Aktüel Site
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firma tanıtım işini en iyi yapan şirket rehberi firmasayfasi.com , RSNet Bilişim Hizmetleri Ltd. Şti. firması tarafından projelendirilmiştir
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.