Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
HC Palet

3 star rating
57 oy / 3,18 puan
Firma Yetkilisi
:
Bekir Höcü
Telefon
:
Fax
:
0 312 503 18 42
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Anadolu Osb Mahallesi 13. Cadde No:13 Malıköy
Ankara / Sincan

HC Palet - Hakkımızda

Fabrikaların, üretim tesislerinin ihtiyaçlarına yönelik hizmetler sunan, sevkiyat kalitesini artıran ve kendini sürekli olarak geliştiren HC Palet A.Ş. girişimci, yenilikçi ve sorumluluk taşıyan vizyoner ruhuyla 2015 yılında kurulmuştur.

Ahşap Ambalaj Üretiminde ISPM 15 yetki sertifikasını alarak ürünlerini 125 Ülkeye sorunsuz olarak sevk etmenin mutluluğunu yaşamaktadır.

Ahşap ambalaj sektöründe başladığı faaliyetlerine; kısa sürede lojistik, nakliye, mobilya kereste üretim alanlarını da ekleyerek bir şirketler grubu haline gelmiştir,

HC Palet A.Ş, geçen yıllar içerisinde yurt içinde ve yurt dışında ahşap ambalaj üretimi, yerinde paketleme hizmetiyle birçok farklı projenin güvenle ve titizlikle sevkine imza atmıştır.

Kısa sürede gerçekleşen bu hızlı büyüme, zamanla istikrara dönüşmüş ve HC Palet A.Ş, ahşap ambalaj sektörünün saygın ve güvenilir kuruluşları arasındaki yerini almıştır.

Şirketimiz, bugün 20'yi aşkın teknik ve idari kadrosuyla yaklaşık 60 kişiye istihdam olanağı sağlarken, her geçen gün büyüyen sermayesi, makine parkı ve taşımacılık filosu ile ülke ekonomisine büyük katkıda bulunmaktadır.

HC Palet A.Ş, insan odaklı sorumluluk duygusu, risk alabilen girişimci ve dinamik yapısıyla en büyük yatırımlarını Ukrayna'da yapmış, gösterdiği üstün başarılarla dünyanın dört bir tarafından gelen dev kuruluşların arasından sıyrılarak üst sıralara yerleşmeyi başarmıştır.

Ukrayna HC Palet A.Ş'nin global bir şirket olma yolunda attığı en önemli adımdır. HC Palet A.Ş, kurumsal yapılanmasını uzman iş gücüyle daha da sağlamlaştırarak, modern yönetim anlayışının sunduğu imkanlardan faydalanıp, ülke ekonomisine de katkıda bulunarak büyümeyi hedeflemektedir.

HC Palet A.Ş, uluslararası arenada kanıtlanmış ahşap üretim deneyimi, uzman kadrosu ve takım çalışmasıyla gerçekleştirdiği proje yönetimi, kaliteli malzemeyi dünyanın her yerinden, zamanında ve uygun maliyetle satın alma hedefi ve teklif hazırlanmasından malzeme tedarikine kadar her türlü faaliyette kullandığı teknolojik olanaklarıyla yüksek hedeflerine doğru emin adımlarla ilerlemektedir.

Etiketler

Ürünlerimiz

HC Palet firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

HC Palet firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Aktüel Site
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Kasım 2019 Dönemine Ait Alkollü İçecekler, Alkolsüz İçecekler, Tütün Mamulleri ve Makaronlara İlişkin Özel Tüketim Vergisinin Beyanı ve Ödemesi
1.12.2019 - 16.12.2019
Kasım 2019 Dönemine Ait Dayanıklı Tüketim ve Diğer Mallara İlişkin Özel Tüketim Vergisinin Beyanı ve Ödemesi
1.12.2019 - 16.12.2019
Kasım 2019 Dönemine Ait Motorlu Taşıt Araçlarına İlişkin Özel Tüketim Vergisinin (Tescile Tabi Olmayanlar) Beyanı ve Ödemesi
1.12.2019 - 16.12.2019
Kasım 2019 Dönemine Ait Özel İletişim Vergisinin Beyanı ve Ödemesi
1.12.2019 - 16.12.2019
Kasım 2019 Dönemine Ait Banka ve Sigorta Muameleleri Vergisinin Beyanı ve Ödemesi
1.12.2019 - 16.12.2019
Yeni Ürünler
TP.01 - İşkembe Temizleme Makinası Bicebs Curll Chest Press Leg Pres Lying Leg Curll Leg Extension

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firma tanıtım işini en iyi yapan şirket rehberi firmasayfasi.com , RSNet Bilişim Hizmetleri Ltd. Şti. firması tarafından projelendirilmiştir
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.