Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
Taksim Sanat Müzik Eğitim Merkezi

3 star rating
64 oy / 3,11 puan
Firma Yetkilisi
:
Taksim Sanat
Telefon
:
Fax
:
0 212 244 47 17
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Meşrutiyet Cad. No:31/c Kat:1
İstanbul / Beyoğlu
2005 yılında hizmete giren Taksim sanat, ilkeli eğitim anlayışı ve uzman eğitmen kadrosu ile kalitesinden ödün vermeden sanatseverlere hizmet sunmaktadır. Tarih ve sanat kokan yeni binasına sizleri davet ederek sen de yapabilirsin diyor ve nedenlerini şöyle sıralıyoruz:
Tarihi Köşk
Yılların sanatsal izlerini taşıyan yeni binamız, 700 metrekare bir alana sahiptir. En küçük dersliği 20 metrekare olan bu tarihi köşkte Sanat eğitimi almak sizlere tarifsiz duygular ve tatlar verecektir.
Fiyat Politikası
Ücretlerin genel piyasa ortalamasının altında olması.
Sözleşme, senet ve kredi kartından dönemlik peşin ödemeler gibi uygulamaların olmaması.
Kaliteli Eğitim Kadrosu
Konservatuar mezunu, konusunda uzman eğitmenlerin kadroda yer alması.
Müzik Aletleri Satın Alma, Bakım Ve Kullanım
Öğretim görevlilerimizin görüşleri alınarak birçok müzik aletini bünyemizde barındırarak öğrencilerin yanlış alet alımlarını asgari seviyelere indirilmesi. Birçok enstrümanın tamiratı kurumumuzda ücretsiz olarak yapılması. Bünyemizde bulunan bir çok müzik aleti sayesinde öğrencilerin enstrüman taşımak zorunda olmaması.
Samimiyet
Kısacası ticari kaygıların dar boğazında sıkışmadan aile ortamı içersinde öğrencilerimiz, öğretmenlerimiz ve velilerimiz ile birlikte büyük bir aile oluşturduk.
Yenilikçi düşünce tarzımızla sektöre birçok yenilik kattık. Bu uygulamaların son örneği olan online eğitim Türkiye'de ilk defa hizmete girmiştir. Katkılarından dolayı tüm Taksim sanat dostlarına şükranlarımızı sunarız.

Etiketler

Ürünlerimiz

Taksim Sanat Müzik Eğitim Merkezi firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Taksim Sanat Müzik Eğitim Merkezi firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Aktüel Site
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.