Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

3 star rating
82 oy / 3,09 puan
Firma Yetkilisi
:
Arif Yılmaz
Telefon
:
Fax
:
0 212 486 13 33
Gsm
:
-
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Tümsan Sanayi Sitesi 1. Kısım 7. Blok No:25
İstanbul / Başakşehir

Yılmaz Grup - Hakkımızda

Yılmaz Grup, Arif Yılmaz tarafından 1986 yılında şahıs firması olarak kuruldu. Amacı; endüstriyel soğutma servis ihtiyacının karşılanmasıydı. 1996 yılında Yılmaz Soğutma Klima Sanayi Ticaret Limited Şirketi olarak İstanbul Ticaret Odasına kaydıyla, faaliyet alanını genişlemesi neticesinde 2010 yılında bugünkü adı Yılmaz Grup olarak değişmiştir. Endüstriyel soğutma olarak çıkılan bu yolda, mutfak ekipman, kahve makina servisi, barista aksesuarları, temizlik ürünleri, geniş yelpazede yedek parça ithalatı, kendi üretimimizdeki barista aksesuarlarının ihracatı olmak üzere yolumuza devam etmekteyiz. Yılmaz Grup, araştırma ve geliştirmeyi kendine temel hedef seçmiştir.

Etiketler

Ürünlerimiz

Yılmaz Grup firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Yılmaz Grup firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.