Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
Minder Model

2,5 star rating
108 oy / 2,91 puan
Firma Yetkilisi
:
Minder Model
Telefon
:
Fax
:
-
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:

Minder Model - Hakkımızda

Minder Model istenilen ölçü, ebat ve rahatlıklarda hayallerinizi ustalık ve sanatla birleştirmek için kurulan minder imalatı ve perakende firmamız 2001 yılından beri sizlere gururla hizmet vermektedir. Minderci ustalarımız sipariş aşamasından üretime ve sonrasında teslim etme aşamasına kadar yılların birikiminin verdiği sorumluluğun bilincindedir. Portföyümüzde yüzlerce model ve sınırsız tasarım konseptine sahip ilk ve tek firmayız. Amacımız evinize, bahçenize, otelinize, turistik tesisinize, restaurantınıza, cafenize, çay bahçenize, ofisinize, pansiyonunuza, yazlığınıza, beğenerek ve hiçbir masraftan kaçınmayarak almış olduğunuz alüminyum, teak, rattan, plastik örgü, bambu türünden tüm sandalye, şezlong, salıncak, koltuk takımlarınızı ve ayrıca doğal ortamlarınıza rengarenk, kıpır kıpır yer minderleriyle rahatlık konfor ve estetik kazandırarak sizlere yakışır keyif alanları oluşturmaktır.

Etiketler

Ürünlerimiz

Koltuk Minderi

Koltuk Minderi

Koltuk minderlerinin çok geniş bir yelpazesi vardır. Köşe grup, oval grup, fiskos bunlardan yalnızca
Ürün Fiyatı : Firmaya sorunuz
Sandalye Minderi

Sandalye Minderi

Günümüzde sandalyeler model olarak mobilya gurubunda en fazla modele sahip olan ürün sınıfıdır. Alış
Ürün Fiyatı : Firmaya sorunuz

İlanlar

Minder Model firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.