Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
RB Ramazan Bingöl Et Lokantası

2,5 star rating
72 oy / 2,88 puan
Firma Yetkilisi
:
Ramazan Bingöl
Telefon
:
Fax
:
0 212 438 30 84
Gsm
:
-
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Tem Otoyolu Trkdilkent - Giyimkent Mevkii Çamlık Sosyal Tesisleri
İstanbul / Esenler
RB Ramazan Bingöl Et Lokantası 22.000 el emeği sonucu yapılan lale motifi ve geleneksel Osmalı-Türk mimarisinden esinlenerek dekore edilmiş muhteşem bir sarayı andırmaktadır. RB Et Lokantası, önünde büyük bir otoparkı bulunan, 4.000 metrekarelik 3 katlı binası, 6 salonu, 1 kış bahçesi, özel yazlık platformu ve 3 mutfaktan oluşmaktadır. 500 kişiye aynı anda hizmet verebilen RB Et Lokantası her zaman sizleri ağırlamaya hazırdır.

Etiketler

Ürünlerimiz

RB Ramazan Bingöl Et Lokantası firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

RB Ramazan Bingöl Et Lokantası firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Aktüel Site
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
1500 x 130 x 8mm Hidrolik Silindir Vampir Kostümü Nokta Dedektör İnvenio Statiflo Statik Mikser FWT Lutz-Jesco

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firma tanıtım işini en iyi yapan şirket rehberi firmasayfasi.com , RSNet Bilişim Hizmetleri Ltd. Şti. firması tarafından projelendirilmiştir
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.