Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
Nalça Mühendislik

2,5 star rating
41 oy / 2,93 puan
Firma Yetkilisi
:
Serkan Nalça
Telefon
:
Fax
:
-
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
İhsaniye Mh. Ahmet Mithat Sk. No:13/b
Konya / Selçuklu

Nalça Mühendislik - Hakkımızda

2017 yılında Konya'da faaliyet göstermeye başlayan Nalça Mühendislik bu tarihten itibaren zemin etüdü, imar planına esas jeolojik jeoteknik etüt, geoteknik etüt, jeofizik etüt, kentsel dönüşüm ve kuyu ruhsatı (arama ve kullanma ruhsatları) alımı gibi jeoloji ve mühendislik alanlarında Konya ilinde hizmet vermeye devam etmektedir.

Her zaman en iyi olmayı ilke edinerek, müşterilerine kaliteli hizmeti uygun fiyata vermeyi amaçlamaktadır. Bugün de dürüst ve güvenilir bir şekilde her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutarak tüm hızı ile hizmet vermeye devam etmektedir.

Tecrübeli ve uzman kadrosu ile her geçen gün büyümeye devam eden Nalça Mühendislik, Türkiye'nin önde gelen mühendislik firması olma hedefiyle her geçen gün kadrosunu genişletmektedir. Kuruluşundan bu yana birçok özel iş ortakları, yatırımcı ve tedarikçiler ile işbirliği yapan Nalça Mühendislik'in başarılı olmasındaki en büyük pay müşterek hedefler ve uzun vadeli iş ilişkilerine karşılıklı olarak verdiği önemdir.

Etiketler

Ürünlerimiz

Nalça Mühendislik firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Nalça Mühendislik firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Aktüel Site
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Ağustos 2019 Dönemine Ait Ticaret Sicili Harçları Bildirimi Verilmesi ve Ödemesi
1.9.2019 - 16.9.2019 - Bugün son günü
Ağustos 2019 Dönemine Ait Alkollü İçecekler, Alkolsüz İçecekler, Tütün Mamulleri ve Makaronlara İlişkin Özel Tüketim Vergisinin Beyanı ve Ödemesi
1.9.2019 - 16.9.2019 - Bugün son günü
Ağustos 2019 Dönemine Ait Dayanıklı Tüketim ve Diğer Mallara İlişkin Özel Tüketim Vergisinin Beyanı ve Ödemesi
1.9.2019 - 16.9.2019 - Bugün son günü
Ağustos 2019 Dönemine Ait Motorlu Taşıt Araçlarına İlişkin Özel Tüketim Vergisinin (Tescile Tabi Olmayanlar) Beyanı ve Ödemesi
1.9.2019 - 16.9.2019 - Bugün son günü
Ağustos 2019 Dönemine Ait Özel İletişim Vergisinin Beyanı ve Ödemesi
1.9.2019 - 16.9.2019 - Bugün son günü
Yeni Ürünler
Nokta Dedektör İnvenio Statiflo Statik Mikser FWT Lutz-Jesco Kaco Blueplanet 50 kW Sultan Lake Beşik

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firma tanıtım işini en iyi yapan şirket rehberi firmasayfasi.com , RSNet Bilişim Hizmetleri Ltd. Şti. firması tarafından projelendirilmiştir
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.