Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

3 star rating
51 oy / 3,12 puan
Firma Yetkilisi
:
-
Telefon
:
Fax
:
0 216 499 65 65
Gsm
:
-
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Madenler Mah. Barajyolu Cad. Pamukova Sok. No:6a/1
İstanbul / Ümraniye

Roksi Dengeli Beslenme - Hakkımızda

Derler ya kafada bitirmek gerek diye, işte biz, kilo ile ilgili sorununu kafasında bitirmiş olduğu halde, ev, iş, sosyal hayat yoğunluğu içinde kendine diyet özeni gösteremeyen insanların hayatını kolaylaştırmak için başladık bu işe.

Bize ilham veren, sigarayı bırakınca 1 yılda 15 kg almış olan bir arkadaşımızın yemek sektöründeki tecrübemizi kullanmak istemesi oldu. Birisi benim yerime neyi, ne kadar yiyeceğime karar verse, bunlar da paket olarak her sabah kapıma gelse fena mı olur? cümlesinin ardından, 3 ayda verilen 15 kg başlattı her şeyi.

3, 6, 15 kişi derken farklı hikayelerle etrafımızda hizmet alan insan sayısı her geçen gün arttı. Kimi sigaranın yerine yemeyi koymuş, kimi doğum kilolarıyla yaşıyordu, kimi oturarak çalışıyor, kimiyse kilomdan memnunum ama her gün hazır yemekten bıktım'' diyordu.

Bütün bu farklı hikayelerin ortak noktası, temiz, sağlıklı, çeşitli, aynı zamanda kolay yemek yiyebilmekti.

Etiketler

Ürünlerimiz

Roksi Dengeli Beslenme firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Roksi Dengeli Beslenme firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.