Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
King Medya

3 star rating
42 oy / 3,02 puan
Firma Yetkilisi
:
Akın Peker
Telefon
:
Fax
:
-
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Köşk Mah. Köşk Cad. Eti Sok. Hızar Apt. No:5/a
Kayseri / Melikgazi

King Medya - Hakkımızda

Kayseri'nin uzun yıllardır reklam sektöründe hizmet veren ajansı King Medya tüm reklam işlerinde ( outdoor, baskılı işler, prodüksiyon, tanıtım filmleri, web sitesi, grafik tasarımı, metin yazarlığı, sosyal medya ) kaliteli sonuçlar ortaya koymasıyla ilk olma ünvanını taşıyan reklam ajansıdır. Önce Kayseri olmak üzere tüm illere hizmet götürebilecek kapasitedeki ajansımız çağ üstü sonuçları ile reklamda bayrağı taşıyan ajanstır.

Etiketler

Ürünlerimiz

King Medya firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

King Medya firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.