Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

3 star rating
51 oy / 3,27 puan
Firma Yetkilisi
:
Ahmet Gürkan Topal
Telefon
:
Fax
:
0 284 513 79 69
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Rıza Efendi Mah. Tabakhane Sok. No:15
Edirne / Uzunköprü

Trakya Bakliyat - Hakkımızda

Agt Trakya Bakliyat olarak, parakende ve toptan ürünleri sizlere en taze şekliyle sunmaktayız. Geniş ürün yelpazesi ile aradığınız her şeyi, bakliyat, baharat, ayçiçek yağı, kuruyemiş, doğal ürünlere parakende ve toptan olarak online ulaşabilirsiniz.

Etiketler

Ürünlerimiz

Trakya Bakliyat firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Trakya Bakliyat firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.