Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
Aslı Tarcan Saç Ekimi Merkezi

3 star rating
52 oy / 3,17 puan
Firma Yetkilisi
:
Aslı Tarcan
Telefon
:
Fax
:
-
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Pelinli Sok. İncirli
İstanbul / Bakırköy
Aslı Tarcan Istanbul Saç Ekimi Merkezi, Saç ektirmeyi düşünüyorsanız saç ekimi merkezimiz ile görüşerek kesin kararınızı verebilirsiniz. Türk erkeklerinde çokça görülen saç dökülmesi sorunu, kadınların da derdidir.

Hemen herkesin aklında saç ektirme fikri olsa da süreç hakkında bilgisizlik ya da fiyatlardan çekinme gibi sebeplerle faaliyete geçirilememektedir. Bilgi edinmek ve doğru kararı vermek için merkezimizi ziyaret etmek oldukça faydalı olacaktır.

Saç Ektirme Nasıl Yapılır?
Saç ektirmek bir ameliyat değildir. Estetik bir tedavi yöntemidir. Tamamen ağrısız ve acısız yapılan bir tedavidir. Hastaneye yatmaya gerek yoktur. Merkezimize birkaç seans gelerek dökülen tüm saçlarınızı geri getirmeniz mümkündür.

Saç ektirme yöntemleri tek tip değil, birkaç çeşittir. Hastanın saç ekilecek olan yerleri, saç dökülme sebepleri gibi faktörler saç ekim yöntemini de belirleyecektir. Yani hastaya özel olarak bir tedavi haritası çıkarılacak ve uygulanacaktır. Ağrısız saç ektirme sayesinde herkes özlediği saçlarına yeniden kavuşacaktır.

Uzman Hekimler
Saç ekimi aslında hekimler için basit sayılabilecek tedavilerdendir. Ancak söz konusu olan insan sağlığı olduğunda her şey oldukça önemli ve kritiktir. Bu yüzden merkezimizde saç ekimi alanında uzman hekimler çalışmaktadır. Saç ekimi kliniğimizi ziyaret uzman hekimlerimize muayene olarak ilk adımı atabilirsiniz.

Kısa Sürede Sonuç
Saç ektirme işlemine başlandıktan sonra yaklaşık 3 ay sonra yeni saçların çıktığını göreceksiniz ve 6 ay gibi kısa bir sürede saçlarınıza istediğiniz şekli verebileceğiniz kadar dolgun olacaktır.

Doğu illerimize ait http://www.aslitarcanhairclinic.com/sanli-urfa-sac-ekimi.html müracaat etmek isteyenler bu sayfadan giriş yapabilir.

Etiketler

Ürünlerimiz

Aslı Tarcan Saç Ekimi Merkezi firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Aslı Tarcan Saç Ekimi Merkezi firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Aktüel Site
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.