Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
Güven Taş Makina - Mobil Konkasör Tesisi Üreticisi

2,5 star rating
60 oy / 2,85 puan
Firma Yetkilisi
:
Gökhan Gönç
Telefon
:
Fax
:
0 232 869 03 30
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Torbalı Organize Sanayii Bölgesi 504 Sok. No:8
İzmir / Torbalı
Konkasör konusunda uzman kadrosu ile hizmet veren Güven taş makina bugün yüksek kapasiteye sahip 90'lık konkasör, 110'luk konkasör ve 140'lık konkasör tiplerini siz değerli müşterileri için en iyi şekilde üretmektedir. Firmamız sadece sabit konkasör tesisi üretimi yapmayıp, bunun yanı sıra mobil konkasör tesisleri ve farklı alanlar da kırıcılarında üretimini gerçekleştirmektedir. Firmamız tarafından imalatı gerçekleştirilen kırıcı ve beton santrali çeşitleri şu şekildedir; tersiyer kırıcı, kübikser kırıcı, dik milli kırıcı, çeneli kırıcı, pdk kırıcı, titreşimli elek sistemleri, sekonder kırıcı ve mobil beton santrali çeşitleridir. Firmamız ve ürünlerimiz hakkında detaylı bilgiye sahip olmak için bizleri dilediğiniz zaman arayabilir veya firmamızı ziyaret edebilirsiniz.

Etiketler

Ürünlerimiz

Güven Taş Makina - Mobil Konkasör Tesisi Üreticisi firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Güven Taş Makina - Mobil Konkasör Tesisi Üreticisi firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.