Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

2,5 star rating
51 oy / 2,9 puan
Firma Yetkilisi
:
Yücel Ülgül
Telefon
:
Fax
:
-
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Duaçınarı Mah. Ada Sok. No:2
Bursa / Yıldırım
Karsu Dalgıç Pompa olarak Bursa merkez ve ilçelerde Sondaj kuyularınızın düzenli bakımını ve sondaj kuyusu temizliği işlerini itina ile yapmaktayız. Su şehri Bursa'da kurulan firmamız konusunda uzman ekip ve ekipmanları ile her türlü sondaj kuyusu işlerini itina ile yapmaktadır.

Tarla, özel mülk, fabrika, devlet kurumları başta olmak üzere geniş bir referans listesine sahibiz. Referanslarımızdan bazılarına bu linkten ulaşabilirsiniz.

Kuyu temizliği düzenli yaptırmak dalgıç pompanızın ömrünün uzamasına, kuyunun çökme ihtimalinin engellenmesine, kuyunun içine giren su miktarının artışına yarar sağlar.

Etiketler

Ürünlerimiz

Karsu Sondaj Dalgıç Pompa firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Karsu Sondaj Dalgıç Pompa firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Aktüel Site
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
2019 Yılına Ait Vergi Levhasının İnternet Vergi Dairesinden Alınmasının Son Günü
1.5.2020 - 1.6.2020
Denetim Kuruluşları Yetkilendirme Belgesi Yıllık Harç Ödemesi
1.5.2020 - 1.6.2020
Elektrik Üretimi Lisans Harçları Yıllık Harç Ödemesi
1.5.2020 - 1.6.2020
Nisan 2020 Dönemine Ait Turizm Payının Beyanı ve Ödemesi
1.5.2020 - 1.6.2020
Nisan 2020 Dönemine Ait Haberleşme Vergisinin Beyanı ve Ödemesi
1.5.2020 - 1.6.2020
Yeni Ürünler
Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09 İşkembe Temizleme Makinası-TP.07 İşkembe Temizleme Makinası-TP.05 İşkembe Temizleme Makinası-TP.03

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firma tanıtım işini en iyi yapan şirket rehberi firmasayfasi.com , RSNet Bilişim Hizmetleri Ltd. Şti. firması tarafından projelendirilmiştir
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.