Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

3 star rating
79 oy / 3,04 puan
Firma Yetkilisi
:
Mustafa Kalkan
Telefon
:
Fax
:
-
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Sarıgazi Mah. Esenler Sok. No:15/a
İstanbul / Sancaktepe

SRM Sulama Peyzaj - Hakkımızda

Firmamız sulama, bahçe düzenleme ve peyzaj sektöründe 15 Yıl hizmet vermiş olup, SRM Sulama ve Peyzaj olarak yola devam etmektedir.
Firma olarak, peyzaj mimarlığı ve alt yapısı, otomatik ve manuel sulama sistemleri için gerekli olan malzeme temini, projelendirme, uygulama ve danışmanlık hizmetleri, bünyemizde bulunan teknik elemanlarımız tarafından güvenilir ve sorunsuz bir şekilde yapılmaktadır.
SRM Sulama ve Peyzaj kuruluşundan bu güne, müşteri ve çözüm odaklı hizmet anlayışıyla başarılı birçok projeye imzasını atmıştır, özgün tasarımlar ile hayallerinizdeki bahçeleri gerçeğe dönüştürüyoruz.

Etiketler

Ürünlerimiz

SRM Sulama Peyzaj firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

SRM Sulama Peyzaj firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Aktüel Site
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.