Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
Shadows Tattoo Piercing

3 star rating
78 oy / 3 puan
Firma Yetkilisi
:
Shadows Tattoo
Telefon
:
Fax
:
-
Gsm
:
-
Web
:
Sektör
:
Adres
:
İstiklal Cad. Atlas Pasajı No:131/7
İstanbul / Beyoğlu
2000 yılında Coşkun Tanrıkulu tarafından İstanbul, Taksim Beyoğlu İstiklal caddesinde kurulan Shadows Tattoo, dövme sektöründe oluşturduğu güven, sahip olduğu sterilizasyon standardı ve yüksek kalite-uygun ücret politikası ile bugün yurtiçi ve yurtdışındaki şubeleri ve profesyonel ekibi ile sizlere hizmet vermektedir.
Tokatlıyan pasajında başlayan bu macera sırası ile Shadows Atlas, Shadows Halep mini, Shadows Samsun, Shadows Batum-Gürcistan şubemiz ve profesyonel ekibimiz ile dövme, piercing, tattoo ile kapılarını yurtdışına açmayı başarmıştır.
Tekliflerden dolayı Ocak ayından sonra Dubai ve Abu Dhabi şubelerimiz açılacaktır.
Müşteri memnuniyeti odaklı olmamız ve yapılan işlerin arkasında sonuna kadar durabilmemizin sektördeki farkımız olduğunu belirtirken, sahip olduğumuz sıhhi müessese ruhsatımızı bize ve diğer dövme stüdyolarına da mutlaka sormanızı öneririz.

Etiketler

Ürünlerimiz

Shadows Tattoo Piercing firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Shadows Tattoo Piercing firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.