Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

2,5 star rating
55 oy / 2,69 puan
Firma Yetkilisi
:
Zafer Kurt
Telefon
:
Fax
:
0 212 325 25 13
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Yeşilce Mah. Halil Rahman Cad. No:23/a
İstanbul / Kağıthane
Rafsan Metal Raf Çözümleri ailesi olarak her türlü depolama, arşivleme ve istifleme sistemleri konusunda uzman kadromuzla değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz. İhtiyaçlarınız doğrultusunda çelik raf sistemleri, arşivleme sistemleri, hafif rack sistemleri ve ağır rack sistemleri ile yerinde keşif, projelendirme ve montaj hizmeti vermekteyiz. İhtiyaçlarınız için personel soyunma dolapları, dosya dolapları ve malzeme dolaplarını stoklarımızda bulunduruyoruz. Mevcut raflarınızın iyileştirme, demontaj, nakliye ve montaj aşamalarında tecrübeli ekibimizle profesyonel çözümler sunuyoruz.

Etiketler

Ürünlerimiz

Rafsan Metal Raf Çözümleri firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Rafsan Metal Raf Çözümleri firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.