Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
Kıbrıs Evden Eve Nakliyat ve Kargo

3 star rating
31 oy / 3,1 puan
Firma Yetkilisi
:
Mehmet Direk
Telefon
:
Fax
:
0 212 551 62 22
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Şirinevler Mah. Karacaoğlanoğlu Cad. No:14
İstanbul / Bahçelievler
Bir hayli ileri düzeye gelmiş olan nakliyat ve taşımacılık sektöründe Kıbrıs Nakliyat 1970 yılından beri hizmet sektöründe sağlam adımlarla ilerlemeye sizlerin desteğiyle devam etmektedir.

Bu rekabete Kıbrıs Nakliyat olarak en iyi hizmeti siz saygı değer müşterilerimize bundan sonra ki yıllarda da vermeye devam edeceğiz.

Etiketler

Ürünlerimiz

Kıbrıs Evden Eve Nakliyat ve Kargo firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Kıbrıs Evden Eve Nakliyat ve Kargo firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Vakumlu Çörekotlu Lor Peyniri 500 gr. Ovacık Organik Bal Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.