Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
Uzman Büro Makinaları

3 star rating
70 oy / 3,01 puan
Firma Yetkilisi
:
Halis Akgunseven
Telefon
:
Fax
:
-
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Reşatbey Mah. 5 Ocak Cad. 5 Ocak Apt. Yarbaşı Polis Karakolu Karşısı K:1 D:1
Adana / Seyhan
Öncelikle, firmamız Uzman Büro Makinaları web sitesini ziyaretiniz için teşekkür ederiz. Firmamız 90'lı yılların başında Adana merkezli olarak kurulmuştur. Kurucumuz ve başteknisyenimiz Sn. Adburrahman Kıpçak 1970'lerden itibaren Teknoloji sektöründe gerek yurt içi gerekse yurt dışında faaliyetler bulunduktan sonra 1992'de ibm'HQ'dan emekli olup kendi firmasını kurup güneydoğu ve Doğu Anadolu illerinde teknik destek ve teknoloji danışmanlığı hizmetleri sağlamaktayız. Firmamız aynı zamanda önde gelen ofis ürünleri ve teknolojilerin yetkili satış ve servis bayisidir.

Etiketler

Ürünlerimiz

Uzman Büro Makinaları firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Uzman Büro Makinaları firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.