Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
Koldaş Güvenlik

2,5 star rating
52 oy / 2,9 puan
Firma Yetkilisi
:
Görsev Koldaş
Telefon
:
Fax
:
-
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Goncalar Mah. 6042 Sok. No:3/b Nergiz
İzmir / Karşıyaka

Koldaş Güvenlik - Hakkımızda

Koldaş Güvenlik Sistemleri firmamız profesyonel olarak kamera sistemleri, alarm sistemleri, yangın ihbar sistemleri, pdks parmak izi şifre geçiş ve bariyer sistemleri ve ses hoparlör sistemleri, araç takip sistemleri apartman ve villalar için uydu ve görüntülü diafon sistemleri ve tüm güvenlik sistemleriyle ilgili ürün temini, montajı ve kurulumu, eğitimi ve bunların yıllık bakımlarıyla ilgili hizmet vermektedir.

Koldaş Güvenlik firmamız, teknoloji ürünleri tecrübesiyle gerek donanım gerekse yazılım ihtiyaçlarına en doğru çözümleri üreten, satış öncesi ve satış sonrası hizmeti ile müşteri odaklı çalışan, yenilikçi, güvenilir ve rekabetçi bir firma olarak, güvenlik ürünleri ve geçiş kontrol sistemlerinde hizmet vermektedir. Profesyonel teknik destek ekibi ile %100 müşteri memnuniyeti ilkesini benimsemiş ve sürekli gelişim gösteren bir şirket olarak bölgesinin en değerli markalarından biri olmaya adaydır.

Etiketler

Ürünlerimiz

Koldaş Güvenlik firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Koldaş Güvenlik firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.