Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

2,5 star rating
88 oy / 2,97 puan
Firma Yetkilisi
:
Cemile Özkan Kayacık
Telefon
:
Fax
:
-
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Adalet Mah. Manas Bulvarı No:12-2
İzmir / Bayraklı

MesArch Mimarlik - Hakkımızda

MesArch Mimarlık, çevreye duyarlı mimari tasarım, mimari uygulama, 3-boyutlu model ve maket hizmetleri vermek amacıyla kurulmuştur. Bu işletme KOSGEB Girişimcilik Destek Programı kapsamında desteklenmektedir. İzmir ilinde; mimari, iç mimari, restorasyon, ve peyzaj projelerinde teknoloji tabanlı hizmet veren bir işletme olmamızın yanında danışmanlık hizmetlerini de portföyümüze sunmaktayız. Eğitim yapıları üzerine yüksek lisans çalışmalarımı tamamlamış olmam ile birlikte ''eğitim yapıları mimarisi'' de vermiş olduğumuz hizmetler arasında yer almaktadır.

Müşterilerimizin beklentisi analiz edilerek, konsept proje tasarımı aşamasında kadar farklı araçlarla sunumlarımızı gerçekleştirmekteyiz. Farklı teknik disiplinlerden (statik, mekanik, elektrik, jeoloji ve harita) oluşan ekibimiz ile işlevsel mimari tasarımlar yaparak anahtar teslim hizmetler sunmaktayız.

Etiketler

Ürünlerimiz

MesArch Mimarlik firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

MesArch Mimarlik firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.