Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

3 star rating
79 oy / 3,22 puan
Firma Yetkilisi
:
Turan Çelik
Telefon
:
Fax
:
-
Gsm
:
Web
:
-
Sektör
:
Adres
:
1990 yılından buyana birçok mimari projeye başarı ile imza atan dinamik kadromuzla günümüzde faaliyetine devam eden birçok projede yer almaktayız. Alçı, boya, kartonpiyer, sıva, seramik, dış cephe ve yıkım işlerinde dinamik kadromuzla iç ve dış cephede birçok projeye imza atıyoruz. Siz de bizimle birlikte ev ve iş yerlerinize ufak dokunuşlar yaparak yaşadığınız alanı daha ferah hale getirebilirsiniz.

Etiketler

Ürünlerimiz

Çelikoğlu İnşaat & Tadilat firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Çelikoğlu İnşaat & Tadilat firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.