Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

2,5 star rating
48 oy / 2,92 puan
Firma Yetkilisi
:
Mustafa Aksoy
Telefon
:
Fax
:
-
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Oymaağaç Mah. 5073 Sok. No:10
Kayseri / Kocasinan

Kayı Mobilya - Hakkımızda

Türkiye'nin lider avangarde mobilya, yatak başlık üretici firması Kayseri Kayı Mobilya, Kayseri merkezli Türkiye'de avangarde mobilya, yatak başlık üretiminde 1 numaralı firmayız.
Kayseri avangarde başlık üretici firması olarak kayı mobilya kalite standartları yüksek kaliteli malzemeleri teknolojik ekipmanları ile kullanmaktadır.
Koltuk, yatak, sandalye başlık üretimini5000 Metrekare kapalı alanımızda profesyonel ve uzman kadromuz tarafından teknolojik ekipmanlarımız ile Kayseri /Mobilya Kent tesisinde üretmektedir.
Bizlere ulaşarak ürünlerimiz hakkında detaylı bir bilgi sahibi olabilir, bayilik ve ürün fiyatlarımız hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Etiketler

Ürünlerimiz

Kayı Mobilya firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Kayı Mobilya firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.