Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

2,5 star rating
43 oy / 2,86 puan
Firma Yetkilisi
:
Yusuf Ekşioğlu
Telefon
:
Fax
:
0 312 342 50 94
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Kazımkarabekir Cad. Murat Çarşısı No:39/107 İskitler
Ankara / Altındağ
1995 yılında matbaa çırağı olarak sektöre adım atan Yusuf Ekşioğlu 2010 yılına kadar birçok matbaada çalışmış, birçok değişik makinede ve teknikte işler basmış ve ustalık ünvanını hak ederek isminin arkasına yazdırmıştır.

2010 yılında kendi atölyesini kurmuş, zamanla ekipmanını çoğaltıp, teknolojiyi yakalamıştır. Zamanla personel kadrosunu da genişletmiş, sektörde rüştünü ispat etmiş ustaları da bünyesine katmıştır. 2010 yılından günümüze kadar resmi kurumlardan, özel sektöre kadar birçok alana iş yapmıştır.

Maliye anlaşmalı işler ile birlikte matbaa da üretilebilecek diğer bir değişle kağıt üzerine her ürünü üretebilmektedir. Bunların içinde katalog, broşür, klasör, karton çanta, antetli kağıt, antetli zarf, kartvizit, karton kutu, karton ambalaj, etiket vb. birçok ürün vardır.

Kaliteli iş ve iyi bir hizmet bekleyen herkese kapımız açıktır, ticareti zorlaştırmak değil, kolaylaştırmak adına hizmetinizdeyiz.

Etiketler

Ürünlerimiz

Toprak Ofset Matbaacılık firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Toprak Ofset Matbaacılık firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Aktüel Site
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09 İşkembe Temizleme Makinası-TP.07 İşkembe Temizleme Makinası-TP.05

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firma tanıtım işini en iyi yapan şirket rehberi firmasayfasi.com , RSNet Bilişim Hizmetleri Ltd. Şti. firması tarafından projelendirilmiştir
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.