Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
Meridyen Patent

3 star rating
38 oy / 3,13 puan
Firma Yetkilisi
:
Pınar Ünver
Telefon
:
Fax
:
0 216 306 28 50
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Batı Mah. Hatboyu Cad. No:42 Pendik İş Merkezi Kat:2/89
İstanbul / Pendik

Meridyen Patent - Hakkımızda

Meridyen Patent, 2003 yılında kurulan fıkri ve sınai mülkiyet alanında hizmet veren bir resmi vekillik ve danışmanlık şirketidir.

Meridyen Patent, fıkri ve sınai mülkiyet haklarının korunması aşamasında (marka, endüstriyel tasarım, patent ve faydalı model tescilleri), siz müşterilerimize hızlı ve güvenilir hizmet vermek üzere kurulmuştur.

Etiketler

Ürünlerimiz

Meridyen Patent firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Meridyen Patent firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Aktüel Site
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09 İşkembe Temizleme Makinası-TP.07 İşkembe Temizleme Makinası-TP.05

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firma tanıtım işini en iyi yapan şirket rehberi firmasayfasi.com , RSNet Bilişim Hizmetleri Ltd. Şti. firması tarafından projelendirilmiştir
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.