Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
Niltaş Makina

2,5 star rating
24 oy / 2,71 puan
Firma Yetkilisi
:
Hamit Tecer
Telefon
:
Fax
:
-
Gsm
:
Web
:
-
Sektör
:
Adres
:
Ahmetturan Gazi Osb Mah. 18. Sok. No:26/1
Sivas / Merkez

Niltaş Makina - Hakkımızda

Niltaş Makina; 1993 Yılında Sivas şehrinde üst yapı ihtiyaçlarını tedarik etmek amacıyla kurulmuştur. Dekoratif parke taşı ve bordür endüstriyel prefabrik yapı elemanları ve şehir mobilyaları üretiminin yanı sıra makine ekip ve ekipmanları üretimi montaj ve müteahhitlik hizmetlerine devam etmiştir. 1000'den fazla bina, işyeri, park-bahçe, dinlenme tesisleri, villa ve konutun üst yapı elemanı olan parke taşı, bordür, zemin kaplama, dekoratif parke makinesi ekipmanları dolum üniteleri ile sektörde gelişmekte ve büyümekte olan firmamız; Sivas Organize Sanayi Bölgesinde 20.000m2 alanda üretim yapmakta ve faaliyet Göstermedir.

Belediyelerin yanı sıra özel sektöre de hizmet veren Niltaş Üretim Teknolojisi, Ürün çeşitliliği, yüksek kalite standartları ile sektörün lideri konumuna ulaşmıştır. Bilgisayar destekli mimari ve statik proje çalışmaları ile sektörü genişletmekte olup, günümüzde insan gücünü en hafife indirerek robotik kollar ve birçok endüstriyel makina üretimi ile gücünü dünyaya duyurmuştur.

Niltaş Makina olarak faaliyetlerimiz; çeşitli şekil ve ebatlarda duvar bloklarının ve yaş beton parke taşının üretimini yapan makina ve ekipmanlarının imalatını gerçekleştirmektedir. Müşterilerimize sunulan beton parke üretim tesisi çözümleri tam otomatik makina, yarı otomatik makina ve manuel makina seçeneklerini içermektedir. Tüm bu makinalarımız hidrolik, pinomatik, mekanik ve elektroniğin birleştirimesiyle çalışmaktadır. Tam otomatik makinaleri ihtiva eden beton parke üretim tesislerinde, tesisin her ünitesi birbirine bağlıdır ve bilgisayar kontrollü otomasyon sistemiyle işletilmektedir.

Niltaş Makina, imalatının tamamını kendi bünyesinde gerçekleştirmektedir. Bu sayede müşterilerine üstün kalite, hız, güven ve memnuniyet sağlamaktadır.

Firmamız, teknolojik ürünlerle ilgili alanlarda faaliyet göstermektedir. Büyüyen iş hacmi ve gelen talepler doğrultusunda kendi alanında uzlaşmayı ilke edinmiş ve bunun sonucunda da faaliyet alanlarını ithalat, ihracat ve Türkiye geneline dağıtım olarak değiştirmiş olup güvenlik sektöründeki geniş çaplı malzeme ve destek sağlayan bir firma haline gelmiştir. Bu doğrultuda, uluslar arası çalışmalarını Sivas'tan dünyaya sunmaktadır.

Niltaş Makina olarak, ekonomik ve ticari ilişkilerimizin yanı sıra kültürel bağlamda da ilişkilerimizin güçlenmesine önem vermekteyiz.

Etiketler

Ürünlerimiz

Niltaş Makina firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Niltaş Makina firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Aktüel Site
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Ocak 2020 Dönemine Ait Geri Kazanım Katılım Payı Beyannamesinin Verilmesi
1.2.2020 - 24.2.2020
1-15 Şubat 2020 Dönemine Ait Petrol ve Doğalgaz Ürünlerine İlişkin Özel Tüketim Vergisinin Beyanı ve Ödemesi
16.2.2020 - 25.2.2020
1-15 Şubat 2020 Dönemine Ait Noterlerce Yapılan Makbuz Karşılığı Ödemelere Ait Beyannamenin Verilmesi ve Ödemesi
17.2.2020 - 25.2.2020
Ocak 2020 Dönemine Ait Katma Değer Vergisinin Beyanı ve Ödemesi
1.2.2020 - 26.2.2020
Ocak 2020 Dönemine Ait GVK 94. Madde ile KVK 15. ve 30. Maddelerine Göre Yapılan Tevkifatların Muhtasar ve Prim Hizmet Beyannamesi ile Beyanı ve Ödemesi
1.2.2020 - 26.2.2020
Yeni Ürünler
Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09 İşkembe Temizleme Makinası-TP.07 İşkembe Temizleme Makinası-TP.05 İşkembe Temizleme Makinası-TP.03

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firma tanıtım işini en iyi yapan şirket rehberi firmasayfasi.com , RSNet Bilişim Hizmetleri Ltd. Şti. firması tarafından projelendirilmiştir
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.