Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
Taç Çilingir

2,5 star rating
45 oy / 2,76 puan
Firma Yetkilisi
:
Murat Taç
Telefon
:
Fax
:
-
Gsm
:
Web
:
-
Sektör
:
Adres
:
Yurt Mah. Kurttepe Cad. Ünalır Apt. Altı
Adana / Seyhan

Taç Çilingir - Hakkımızda

Amacımız kaliteli ve hesaplı hizmeti tüm Adana'ya sunabilmektir. Çukurova, Sarıçam, Seyhan ve Yüreğir ilçelerine ortalama servis süremiz 15 dakikadır. Üstelik hemen geliriz aracılığı ile bizi arayan müşterilerimize %25 indirim sunuyoruz. Hemen arayın!
Adana'da 7/24 acil çilingir hizmeti vermekteyiz. Size en yakın acil nöbetçi çilingir servisini yönlendiriyoruz.

Etiketler

Ürünlerimiz

Taç Çilingir firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Taç Çilingir firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Aktüel Site
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.