Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

3 star rating
78 oy / 3,09 puan
Firma Yetkilisi
:
Ramadan Aydın
Telefon
:
Fax
:
-
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Maltepe Mah. Litros Yolu 2. Matbaacılar Sitesi Za11 Topkapı
İstanbul / Fatih

360 Ofset Matbaa - Hakkımızda

Tam otomasyon ve entegre sistemi ile üretim yapan tesisimiz, ambalaj üretiminde karton kutular, oluklu kutular, gıda kutuları, kozmetik kutuları, tekstil ürünleri kutuları, saraciye ürünleri kutuları, elektronik eşya kutuları, stand ambalajları, karton çantalar, v.b. Ambalaj üretimini yapmaktadır. Masaüstü yayıncılık anlamında dergi, broşür, katalog, flayer, afiş, el ilanı, takvim, sümen, küp notluklar ve spiralli defter gibi ürünlerin yanı sıra yapışkanlı ürünler, tabaka ve rulo ürün etiketleri, kartvizit, fatura, irsaliye, tahsilat makbuzu gibi matbuu evrak üretimi gibi geniş üretim yelpazesinde kaliteden ödün vermeyerek günümüz teknoloji üretim parkuru ve nitelikli personellerimiz ile üretimimize devam etmekteyiz.

Etiketler

Ürünlerimiz

360 Ofset Matbaa firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

360 Ofset Matbaa firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.