Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
Eltra Elektronik San.Tic.Ltd.Şti.

3 star rating
397 oy / 3,28 puan
Firma Yetkilisi
:
Şerif Karalı
Telefon
:
Fax
:
0 212 501 13 09
Gsm
:
-
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Yenidoğan Mah. Nur Sok. No:25/a
İstanbul / Bayrampaşa
Monofaze ve trifaze transformatörler, izolasyon ve kontrol trafoları, motor ve sürücü giriş-çıkış trafoları, harmonik filtre reaktörleri, smps, ferrit trafolar, oto trafolar, buji-bıçak ve vibratör trafoları ile her türlü özel bobin ve transformatörler.
ELTRA ELEKTRONİK 22 Yıllık bilgi birikimi ve tecrübesi ile Elektrik - Elektronik - Makina sanayisine Transformatör ve türevlerini en son teknoloji ve üstün kalite anlayışı ile sunmaktadır.

Kalite ve müşteri memnuniyeti; firmamızın ana prensibidir.

Geniş ürün yelpazesine sahip firmamız; ayrıca her türlü özel Transformatör ve Bobin ihtiyaçlarınıza da hızlı ve uygun çözümler üretir.

Etiketler

Ürünlerimiz

Trifaze Reaktör

Trifaze Reaktör

Harmonik filtre reaktörleri ve diğer bütün reaktör tipleri.
Ürün Fiyatı : Firmaya sorunuz
Trifaze Transformatör

Trifaze Transformatör

100w-300kw arasında müşteri isteklerine uygun imal edilir.
Ürün Fiyatı : Firmaya sorunuz

İlanlar

Transformatör ve Reaktör

Monofaze ve trifaze transformatörler, izolasyon ve kontrol trafoları, motor ve sürücü giriş-çıkış trafoları, harmonik filtre reaktörleri, şönt reaktör
Kategori Kategori
 : Satım İlanları
Tarih Tarih
 : 23.3.2009

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Aktüel Site
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firma tanıtım işini en iyi yapan şirket rehberi firmasayfasi.com , RSNet Bilişim Hizmetleri Ltd. Şti. firması tarafından projelendirilmiştir
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.