Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

3 star rating
75 oy / 3,19 puan
Firma Yetkilisi
:
Dogan Kaya
Telefon
:
Fax
:
0 212 563 08 72
Gsm
:
Web
:
-
Sektör
:
Adres
:
Murat Mah. Fabrikalar Cad. İşkent Sanayi Sitesi C Blok No:54
İstanbul / Bayrampaşa

Özçetinkaya Otomotiv - Hakkımızda

Özçetinkaya Otomotiv iç piyasaya yedek parça ve tamir hizmetleri sunan teknoloji ve yenilik odaklı çalışan dürüstlüğü ilke edinmiş bir firmadır.

Yüksek oranda ithalata dayalı olan ihracat piyasasında ithalat oranını minimize ederek, sektörümüz dahilinde ithal edilen ürün ekipmanları yerli sermaye, yerli üretim anlayışı dahilinde arge ve üretim çalışmaları yapmaktayız.
Bu alanda yerli üretimin de istenen kalitede ve özellikte olabileceğini kullanıcıya aktarmayı kendimize görev bilmekteyiz.

40 yıla yaklaşan talaşlı imalat deneyimimiz ve yenilikçi, teknoloji odaklı çalışma anlayışımız doğrultusunda Özçetinkaya Otomotiv markası ile iç ve dış piyasaya mühendislik hizmetleri ile üretim desteği sağlamak üzere bu heyecanlı, uzun yolculuğa çıktık. Özçetinkaya Otomotiv olarak bilgi ve tecrübelerimizi sizinle buluşturuyoruz.

Etiketler

Ürünlerimiz

Özçetinkaya Otomotiv firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Özçetinkaya Otomotiv firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Aktüel Site
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.