Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

3 star rating
35 oy / 3 puan
Firma Yetkilisi
:
Mehmet Kazan
Telefon
:
Fax
:
-
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Mevlana Cad. Sülüntepe Mah. Garp Sok. No:28
İstanbul / Pendik

Kenanlar Metal Karot - Hakkımızda

Firmamız 1988 yılında kurulmuştur. Asıl işimiz karot olmakla beraber karot işi yapan şirketler arasında İstanbul Anadolu yakası bölgesinde güvenilir, kaliteli ve uygun fiyata hizmet sunmaktadır. Bugüne kadar yapılmış tüm hizmetlerin sağlamlığı bilinir ve tercih sebebi olunur. Firmamız karot işinde yetkin ve başarılı ustalar ile çalışmakta ve her ölçüye uygun karot ağzı bulunmakta ve insanlara beklenen hizmeti en kısa sürede vermektedir.
Beton delme işine inşaat dilinde karot denilmektedir. Bunu gerçekleştiren makineye ise karot makinesi denilmektedir. Karot makinelerini ilk almanlar bulmuştur ve bu sayede inşaatlardan havuç diliminde parçalar kesip alabildiler. Bunun da havuç kelimesinin karşılığı da İngilizlerde karot olunca bizim dilimize de bu şekilde yerleşmiştir. Karot konusunda en yetkin şirketler arasında yer alır ve işinde yetkin ustalar ile çalışmakta her tür ölçüye uygun karot ağzı bulunmaktadır.

Firmamız karot işlerinde başarılı olduğu kadar diğer yapmış olduğu; panel çit, çim çit, kaynak vb. gibi iş sahası konularda da başarı göstermektedir. Her zaman hızlı ve yardımcı çözümler üreterek hizmet sunmaktadır. Güvenilir işini temiz ve sağlam yapan ustalar ile gönül rahatlığıyla evet.

Etiketler

Ürünlerimiz

Kenanlar Metal Karot firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Kenanlar Metal Karot firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Aktüel Site
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Eylül 2019 Dönemine Ait Şans Oyunları Vergisinin Beyanı ve Ödemesi
1.10.2019 - 21.10.2019
Eylül 2019 Dönemine Ait 5602 Sayılı Kanunda Tanımlanan Şans Oyunlarıyla İlgili Veraset ve İntikal Vergisinin Beyanı ve Ödemesi
1.10.2019 - 21.10.2019
Eylül 2019 Dönemine Ait İlan ve Reklam Vergisinin Beyanı ve Ödemesi
1.10.2019 - 21.10.2019
Eylül 2019 Dönemine Ait Müşterek Bahislere İlişkin Eğlence Vergisinin Beyanı ve Ödemesi ile Diğer Eğlence Vergilerine İlişkin Eğlence Vergisinin Ödemesi
1.10.2019 - 21.10.2019
Eylül 2019 Dönemine Ait Elektrik ve Havagazı Tüketim Vergisinin Beyanı ve Ödemesi
1.10.2019 - 21.10.2019
Yeni Ürünler
Nokta Dedektör İnvenio Statiflo Statik Mikser FWT Lutz-Jesco Kaco Blueplanet 50 kW Sultan Lake Beşik

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firma tanıtım işini en iyi yapan şirket rehberi firmasayfasi.com , RSNet Bilişim Hizmetleri Ltd. Şti. firması tarafından projelendirilmiştir
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.