Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
Konsept Media

3 star rating
45 oy / 3,02 puan
Firma Yetkilisi
:
Burak Demirdag
Telefon
:
Fax
:
-
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Tekfen Tower Büyükdere Cad. No:209 K:8/31 4. Levent
İstanbul / Şişli

Konsept Media - Hakkımızda

Konsept Media, kaliteye, yenilikçiliğe ve hıza odaklanan birinci sınıf bir tasarım ajansıdır. Müşterilerimizin işlerini büyütmek ve sonuçlar elde etmek için teknolojiden yararlandık. Kendimizden büyük iş ahlakı, dürüstlük ve sonuçlarla gurur duyuyoruz. Yıllar boyunca Konsept Media, müşterilerine daha iyi bir web varlığı elde etmelerini sağlayarak, birden çok alanda çarpıcı, ödüllü tasarımlar yaratabilmiştir.

Etiketler

Ürünlerimiz

Konsept Media firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Konsept Media firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.