Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

3 star rating
84 oy / 3,02 puan
Firma Yetkilisi
:
Ahmet Bey
Telefon
:
Fax
:
-
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Göztepe Mah. Batı Şehir Cad. Batışehir Premium K:3 Ofis No:2/2/97
İstanbul / Bağcılar
Temelleri 2013 yılında atılan ISKOC A.Ş. 4 yılı aşan yolculuğunda, değişimin hep bir adım önünde giderek IVKO Yapı olarak devam eden sadece İstanbul’un değil Türkiye'nin da en büyük ve başarılı izolasyon ve mantolama firmalarından biri olma hedefiyle kurusallaşma sürecine devam etmektedir.
Tüm faaliyetlerinde uluslararası standartlara uyum ve sürekli gelişim amacını gözeten IVKO, bölgesel yakaladığı başarıyı İstanbul ve Türkiye genelinde yakalama hedefine adım adım ilerleyen bir izolasyon ve mantolama firmasıdır.
IVKO alanında uzman mimar, iç mimar, malzeme mühendisi, ISG uzmanı, finans uzmanı ve uygulama ekipleri ile sektörün ihtiyacı olan kurumsal çözümler üreterek hizmetlerine devam etmektedir.

Etiketler

Ürünlerimiz

İvko Yapı Mantolama ve Dış Cephe Kaplama firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

İvko Yapı Mantolama ve Dış Cephe Kaplama firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Aktüel Site
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.