Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

2,5 star rating
98 oy / 2,99 puan
Firma Yetkilisi
:
Satış Görevlisi
Telefon
:
Fax
:
-
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
İnönü Mah. Doğan Araslı Bulvarı No:120/a ( Esenyurt Tapu Müdürlüğü Altı )
İstanbul / Esenyurt

Kale Yapı Gayrimenkul - Hakkımızda

Müşterilerimizin ihtiyaç, istek ve şartlarını onların beklentileri doğrultusunda karşılayarak sürekli en yüksek müşteri memnuniyetini sağlamak. Yüksek kaliteli ve profesyonel hizmet sunarak daha çok müşterinin sadakatini kazanmak; pazar payımızı ve rekabet gücümüzü arttırmak; Bu faaliyetlerde çalışanlarımıza, topluma ve çevreye karşı sorumluluklarımızı daha iyi yerine getirmek. Mutlu müşteri politikamız ile müşterilerimizin memnuniyetini ve bununla birlikte markamızın gelişimi destekleyecek bir çalışma biçimini benimsemek.

Etiketler

Ürünlerimiz

Kale Yapı Gayrimenkul firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Kale Yapı Gayrimenkul firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.