Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

2,5 star rating
28 oy / 2,89 puan
Firma Yetkilisi
:
Ahmet Faruk
Telefon
:
Fax
:
-
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Yunus Emre Mh. 1410/2 Sok. No:17-19
İstanbul / Sultangazi
Aygün Dış Cepe Temizlik Hizmetleri yılların birikimi ve tecrübesi ile her daim hizmetinizdedir.
Aygün Temizlik kesinlikle müşteri memnuniyetini esas alır. Helal kazanç konusunda hassas olmayı vizyon edinmiştir.

Aygün Temizlik sektöründe yenilikçi ve deneyimli personeli ile hizmet veren arge çalışmalarını sürekli olarak sürdürmektedir, Turan temizlik sektöründe bizleri tercih eden müşterilerimizin takdirlerini kazanmaya gayret göstermektedir.

Gelişen teknoloji ile aynı ivmede büyüyen ve değişen inşaat sektörünün getirdiği modern , dış kaplamalı, geniş ve dikine büyüyen binaların, günümüzde temizliği çok önemli bir yer tutmaktadır. Zor ve profesyonel bir çalışma isteyen bu alan çevre kirliliğini yakından ilgilendiren konuların başında gelir. Bu yüzden yapacağınız temizlik seçimi yalnızca binanızı ilgilendirmediği gibi sizlere de rahat bir çalışma ortamı sunmak birinci önceliği olmalıdır. Temizlik yapılan bina yapısı çalışma sonunda hijyenik görünümünün yanı sıra daha sağlam bir yapıya bürünür ve her hangi bir hasara da maruz kalmaz. Binanızın yapısal özellikleri ne olursa olsun yapılacak temizlik binayı yeni standartlara kavuşturacaktır. ve dış cephe cam temizlik yılda en az iki kere yapılmalıdır, korozyona ve her türlü zararlı leke yapıcı unsurlara karşı periyodik temizlik süresini uzman ekibimiz ile kararlaştırabilir ve sizde aldığınız bilgiler ışığında binanızın geleceği hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

Etiketler

Ürünlerimiz

Aygün Dış Cepe Temizlik Hizmetleri firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Aygün Dış Cepe Temizlik Hizmetleri firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Aktüel Site
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Haziran 2019 dönemine ait banka ve sigorta muameleleri vergisinin beyanı ve ödemesi
1.7.2019 - 16.7.2019 - Bugün son günü
Haziran 2019 dönemine ait alkollü içecekler, alkolsüz içecekler, tütün mamulleri ve makaronlara ilişkin özel tüketim vergisinin beyanı ve ödemesi
1.7.2019 - 16.7.2019 - Bugün son günü
Haziran 2019 dönemine ait dayanıklı tüketim ve diğer mallara ilişkin özel tüketim vergisinin beyanı ve ödemesi
1.7.2019 - 16.7.2019 - Bugün son günü
Haziran 2019 dönemine ait ticaret sicili harçları bildirimi verilmesi ve ödemesi
1.7.2019 - 16.7.2019 - Bugün son günü
Haziran 2019 dönemine ait özel iletişim vergisinin beyanı ve ödemesi
1.7.2019 - 16.7.2019 - Bugün son günü
Yeni Ürünler
Sultan Lake Beşik Kuru İncir 9077727-Liebherr-Crankshaft CA135190 9889094-Oil-Pump-Liebherr 11LH-30031

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firma tanıtım işini en iyi yapan şirket rehberi firmasayfasi.com , RSNet Bilişim Hizmetleri Ltd. Şti. firması tarafından projelendirilmiştir
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.