Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

2,5 star rating
70 oy / 2,99 puan
Firma Yetkilisi
:
Orhan Denizhan
Telefon
:
Fax
:
-
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Çamçeşme Mah. Selamet Cad. No:24/a
İstanbul / Pendik

Cep Hastanesi - Hakkımızda

İstanbul / Pendik'de 2920419582 vergi numarası ile hizmet vermekte olan Cep Hastanesi Firmamız kuruluş amacı cep telefonu tamiri sektörüne kaliteli, düzgün hizmet vermek ve gsm sektörü içersinde Türkiye'nin %100 Müşteri Memnuniyeti Öncelikli,
Güvenilir, yenilikçi ve saygın teknik servis sağlayıcısı kuruluşudur. 12 yıllık tecrübeli teknisyenlerimizle cihazlarınızı hızlı ve en sağlam şekilde onarıyoruz ve cep telefonu tamiri konusunda destek veriyoruz.
Cihazımın güvenilir bir firmada işlem görmesi ve servis sonrası destek benim için önemlidir diyorsanız firmamızda sizleri de ağırlamaktan mutluluk duyarız.
Teknik servisimizde yapılan tüm işlemler firmamız tarafından 6 ay garanti kapsamına dahil olmaktadır. Ayrıca servisimizde arıza tespit ücreti alınmamaktadır.
Müşteri memnuniyetini her daim arttırabilmek amacıyla tüm ayrıcalıkları değerli müşterilerimize sunmaktayız.
Türkiye'nin dört bir yanından sizlerde rahatlıkla cep telefonlarınızı firmamıza güvenle ulaştırabilirsiniz. Sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına yurtiçi ve Mng kargo firmaları ile özel anlaşmamız bulunmaktadır. Telefonlarınız bu özel kargo personelleri ile evlerinizden teslim alınarak ellerimize kadar ulaştırılmaktadır.
Sizlerde telefon tamir, bakım ve ekran değişimi gibi sorunlar oluştuğunda diğer müşterilerimizin yaptığı gibi Yurt içi kargo gönderi kodu311748961 veya Mng kargo gönderi kodu 248789196 ile masrafsız olarak telefonlarınızı bize ulaştırabilirsiniz.
Telefonlarınız aynı gün servisimiz tarafından onarılıp tekrar kargoya teslim edilir.

Etiketler

Ürünlerimiz

Cep Hastanesi firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Cep Hastanesi firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Aktüel Site
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09 İşkembe Temizleme Makinası-TP.07 İşkembe Temizleme Makinası-TP.05

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firma tanıtım işini en iyi yapan şirket rehberi firmasayfasi.com , RSNet Bilişim Hizmetleri Ltd. Şti. firması tarafından projelendirilmiştir
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.