Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

2,5 star rating
67 oy / 2,88 puan
Firma Yetkilisi
:
Osman Gürsoy
Telefon
:
Fax
:
-
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Horhor Antikacılar Çarşısı İskender Paşa Mah. Kırıktulumba Sok. No:1 Kat:4 167 - 168 - 169
İstanbul / Fatih

Osman Gürsoy Antiques - Hakkımızda

Eski görünen her şey eski değil, her eski şeyde antika değildir.
Antika, yani talebi olan özel parçalar eski eşyalar arasından çıkar. Nice keşfedilmemiş antika, köşe bucakta veya sandık dibinde keşfedilmeyi bekliyor. Bekledikçe değerine değer katıyor.

Etiketler

Ürünlerimiz

Osman Gürsoy Antiques firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Osman Gürsoy Antiques firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Vakumlu Çörekotlu Lor Peyniri 500 gr. Ovacık Organik Bal Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.