Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
Yılkı Makina End Tas Otom San Tic Ltd Şti

2,5 star rating
89 oy / 2,89 puan
Firma Yetkilisi
:
Mehmet Zeki Özşahin
Telefon
:
Fax
:
0 322 888 00 97
Gsm
:
-
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Reşatbey Mah. Vali Yolu Cad. 36/b
Adana / Seyhan
YILKI Makina alanında saygın ve kendisini ispatlamış bir firmadır. Firmamızın amacı siz değerli müşterilerimize en uygun çözümleri, yüksek kalite ve uygun fiyatlarla sunmaktır.

Müşteri memnuniyeti en önemli önceliğimiz olduğu için alanında uzman kişilerden oluşan satış sonrası ekibimiz ile sizlere en iyi desteği en kısa süre içerisinde vermekteyiz. Satış sonrası ekibimiz tam donanımlı olup alanında özel eğitim almış uzmanlardan oluşmaktadır.

Sizin için en iyi çözümleri en uygun fiyatlarla sunuyoruz ve gerçek işimizin satıştan sonra başladığının farkındayız.

Yenilikçi tasarımlarla, imkanlar yaratıyoruz...

Etiketler

Ürünlerimiz

Yılkı Makina End Tas Otom San Tic Ltd Şti firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Yılkı Makina End Tas Otom San Tic Ltd Şti firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Aktüel Site
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09 İşkembe Temizleme Makinası-TP.07 İşkembe Temizleme Makinası-TP.05 İşkembe Temizleme Makinası-TP.03

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firma tanıtım işini en iyi yapan şirket rehberi firmasayfasi.com , RSNet Bilişim Hizmetleri Ltd. Şti. firması tarafından projelendirilmiştir
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.