Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

3 star rating
8 oy / 3,38 puan
Firma Yetkilisi
:
Zeng Wei
Telefon
:
Fax
:
-
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Halaskargazi Mah. Rumeli Cad. Panter Apt. No:69 K:4 D:5
İstanbul / Şişli
Haisia Turizm, Türk iş adamları ve turistler için turistik ve ticari seyahat hizmetleri sunmak amacıyla 2013 yılında TÜRSAB'a bağlı olarak kurulmuş A grubu seyahat acentesidir.


Çin Halk Cumhuriyeti yetkili vize acentesi olan Haisia Turizm, turizm sektöründe edindiği bilgi birikimi, üstün hizmet anlayışı ve uzman kadrosu ile siz değerli müşterilerimize, başta Çin olmak üzere diğer tüm ülkeler için vize hizmeti, uçak bileti, otel rezervasyonu, araç kiralama, fuar ve iş gezileri, kültür turları, toplantı ve kongre organizasyonu, ihtiyaçlara göre özel tur, rehber ve tercümanlık gibi hizmetleri sunmaktadır. Yurt dışındaki birçok ülkede iş ortaklığımız bulunan yerli seyahat acenteleri ile yurt dışı seyahatinizde güven, rahatlık ve konfor sağlıyoruz.


Müşteri memnuniyetinin ve kaliteli hizmet anlayışının her şeyden önce geldiğine inanan Haisia Turizm''™in tecrübeli çalışanları olarak, bu ilke doğrultusunda ihtiyaçlarınızın tümüne hızlıca cevap verebilmek ve sizlere unutulmaz bir seyahat tecrübesi yaşatmak için 7/24 yanınızdayız.

Etiketler

Ürünlerimiz

Haisia Turizm ve Seyahat Acentesi firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Haisia Turizm ve Seyahat Acentesi firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Aktüel Site
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
1-15 Ağustos 2019 Dönemine Ait Noterlerce Yapılan Makbuz Karşılığı Ödemelere Ait Beyannamenin Verilmesi ve Ödemesi
16.8.2019 - 26.8.2019
Temmuz 2019 Dönemine Ait Katma Değer Vergisinin Beyanı ve Ödemesi
1.8.2019 - 26.8.2019
1-15 Ağustos 2019 Dönemine Ait Petrol ve Doğalgaz Ürünlerine İlişkin Özel Tüketim Vergisi Beyanı ve Ödemesi
16.8.2019 - 26.8.2019
Diğer Ücretlerin Gelir Vergisi 2. Taksit Ödemesi
1.8.2019 - 2.9.2019
Temmuz 2019 Dönemine Ait Mal ve Hizmet Alımlarına İlişkin Bildirim Formu (Form Ba)
1.8.2019 - 2.9.2019
Yeni Ürünler
Nokta Dedektör İnvenio Statiflo Statik Mikser FWT Lutz-Jesco Kaco Blueplanet 50 kW Sultan Lake Beşik

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firma tanıtım işini en iyi yapan şirket rehberi firmasayfasi.com , RSNet Bilişim Hizmetleri Ltd. Şti. firması tarafından projelendirilmiştir
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.